O nás - SkodaChip.cz - specialista na úpravy koncernových vozidel

Pokud jste narazili na tyto stránky, pravděpodobně sdílíme stejnou vášeň - automobilismus, výkon, rychlost... Jsme tým zapalených lidí, kteří se specializují na úpravy koncernových vozidel. Spolupracujeme s autorizovanými servisy a učastníme se seminářu a představování nových technologií v oblasti motorismu. Vozidla dokonale známe a proto si můžeme dovolit poskytovat kvalitní služby v oblasti elektronického zvýšení výkonu. Pokud chcete svému vozidlu dopřát výšší výkon a sobě více radosti z jízdy, kontaktujte nás.


Vozidlo není jen dopravní prostředek . Může být i zdrojem zábavy a relaxace. Svěřte nám Vaše vozidlo a uvídíte , že Vás bude více bavit...

Představujeme se...

Chiptuning technologieDisponujeme vlastním vývojovým centrem softwaru pro osobní automobily. Naši technici upravují přímo software vašeho vozidla, tzn. software nezískáváme přes externí dodavatele. Můžeme tak nabídnout kvalitní služby za skvělé ceny.

Řídící jednotka motoruMáme k dispozici exkluzívní přístup k novým řídícím jednotkám. Řídící jednotky motoru jsou podrobeny přísné analýze. Můžeme tak nabídnout nejširší spektrum úprav vozidel koncernu Volkswagen na trhu v ČR a zároveň nejkvalitnější služby.

Měřící stoliceVlastní stolice pro měření výkonu automobilů je vzdálena pouze několik metrů od vývojového centra. Každá úprava je zde před "ostrým" prodejem testována, abychom tak mohli garantovat výkonové nárůsty.

Proč chiptuning od SkodaChip.cz ?

  • nízké ceny z důvodu efektivní logistiky - vlastní objekt, náklady na úpravu máme nižší než konkurence
  • specializace na vozidla koncernu Volkswagen - užší nabídka služeb, ale kvalitní
  • kamenná pobočka v Praze a v Brně, upravíme však vozidlo i u Vás

Kontaktní informace

HAVA solution s.r.o.

Provozovna Praha:
Náchodská 2552
Praha 9 - Horní Počernice
19300
Mapa

Provozovna Brno:
U Leskavy 30
Brno - Starý Lískovec
62500
Mapa

Zákaznická linka:
800 610 630

Provozní doba:
PO, ÚT 9.00 - 17.00
ST, ČT 9.00 - 20.00
PÁ 9.00 - 14.00