Co je chiptuning?

Chiptuning je optimalizace softwaru v řídící jednotce automobilu, která umožňuje zvýšení jeho výkonu, točivého momentu a snížení spotřeby.

Jak to funguje?

Protože výrobce musí zajistit funkčnost svého výrobku - automobilu ve všech pdomínkách, které mohou nastat po dobu užívání, a to včetně extrémů počasí a místa na zemi. Sériově vyráběné motory mají výkonovou rezervu. Běžný provozovatel vozidla v Evropě se do takových situací nikdy nedostane. Tak proč neokusit vyšší výkon? Při chiptuningu snížíme tuto rezervu a tím využijeme vyšší výkonový potenciál motoru.

Proč chiptuning?

  • zvýšení výkonu až o 30%,
  • zvýšení točivého momentu až o 35%,
  • snížení spotřeby až o 15%.

Jak úpravu pocítím na vozidle?

Po chiptuning úpravě bude Vaše auto mnohem lépe akcelerovat, při předjíždění diky vyšší dynamice získate i více jistoty a dojde ke snížení spotřeby.

Co když mám nové auto?

Chiptuning lze provést i na zcela novém vozidle. Spolupracujeme s řadou prodejců a servisů vozidel, upravujeme tak vozidla ještě před předáním novému majiteli. Původní obsah řídící jednotky vždy zálohujeme a jsme schopni ho v případě potřeby nahrát zpět.

Díky špičkovému technologickému vybavení s úpravou od SkodaChip o záruku nepřijdete..

Svěřte své auto odborníkům

Nesprávně provedený chiptuning může mít vliv na životnost motoru, zvýšit hlučnost, spotřebu a emise. Objevují se dokonce případy kdy firma chiptuning vůbec neprovedla, nebo dokonce provedla špatný chiptuning, po jehož provedení byl výkon nižší než sériový výkon automobilu.

V chiptuningu automobilů koncernu VW máme mnohaleté zkušenosti a tisíce spokojených zakazníků.


Škoda Chiptuning Certifikát

SkodaChip - úprava s garancí


Doporučujeme: autokoberce